Polski Čeština Pycckий
Witamy na stronie internetowej Marketu Budowlanego ART !!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 17.00 oraz w soboty od 7.00 do 13.00. ZAPRASZAMY!!! PROMOCJE!!!

O firmie

Market Budowlany ART jest nowopowstałą firmą działającą od 2009r. Rozpoczęcie działalności zawdzięcza firmie macierzystej ART, która na rynku działa od 1990 roku jako producent folii i opakowań foliowych.

W związku z licznym zainteresowaniem ze strony klientów na szeroką gamę produktów chemii budowlanej Market Budowlany ART. rozpoczął działalność handlową na rynku budowlanym gdzie zajmuje się ich dystrybucją.

Mnogość artykułów, zróżnicowanie cenowe oraz fachowa i kompleksowa obsługa to wizytówka naszej firmy.

Współpracujemy z czołowymi producentami materiałów i oferujemy najwyższej jakości produkty.

Naszym głównym zadaniem jest dobro klienta, do którego podchodzimy indywidualnie zdobywając jego szacunek i zaufanie.

Sukcesywnie poszerzamy asortyment oferowanych towarów, a także dostosowujemy działalność do potrzeb i wymagań naszych klientów, którym oferujemy:

  • pomoc techniczną,
  • wysoką jakość towarów,
  • krótkie terminy realizacji zamówień,
  • transport.

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb materiałów budowlanych zarówno w firmach, jak i wśród inwestorów indywidualnych.

Każdy towar znajdujący się w naszej ofercie posiada odpowiednie dokumenty dopuszczające go do obrotu na polskim rynku, jak również został sprawdzony przez firmy współpracujące z nami, co pozwala na oferowanie materiałów o sprawdzonej, dobrej jakości.

Strona kojarzona z: market budowlany bielsko, materiały budowlane bielsko