Polski Čeština Pycckий
Witamy na stronie internetowej Marketu Budowlanego ART !!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 17.00 oraz w soboty od 7.00 do 13.00. ZAPRASZAMY!!! PROMOCJE!!!

System SOLBET Perfekt w pigułce

 

System SOLBET Perfekt – nowe koncepcyjne podejście do budowania

Budowanie to skomplikowany proces. Wiedzą o tym inwestorzy, projektanci i wykonawcy. Wszystkim uczestnikom procesu budowlanego zależy na tym, żeby tak dobrać materiały i dopasować poszczególne elementy, by wybudować najlepiej i by proces budowania był możliwie najprostszy. Celem nadrzędnym jest to, by wybudowany budynek był atrakcyjny architektonicznie, trwały i energooszczędny.
Podstawą do osiągnięcia energooszczędnego budynku, jest staranne wykonanie projektu, świadome i właściwe dobranie materiałów i precyzyjne zrealizowanie budowy.

Takim wymaganiom odpowiada kompleksowe podejście do zagadnienia budowania, jakie prezentuje nasza firma. Ściana jest kompozytem, na które składa się szereg różnorakich produktów począwszy od elementów murowych, zaprawę do murowania, poprzez narzędzia stosowane do wykonania, elementy uzupełniające, a skończywszy na klejach i tynkach. Nie ulega wątpliwości, że wszystkie składowe tego komponentu muszą do siebie pasować tak, by uzyskać jak najlepszy efekt, jak najlepszą ścianę i solidny budynek.

W myśl tego od początku 2009 r. oferowany jest System SOLBET Perfekt, w którym połączono komplet elementów murowych z produktami chemii budowlanej.

Elementy systemu SOLBET Perfekt

Nowa systemowa koncepcja opiera się na powiązaniu elementów murowych, na które składają się bloczki, płytki, nadproża, kształtki U oraz chemii budowlanej w postaci zapraw, tynków, klejów do systemów dociepleń produkowanych przez jednego producenta. Parametry i cechy tych produktów są starannie dobrane i dopasowane, przez co są one sobie dedykowane. Tak szerokie i koncepcyjne podejście do zagadnienia budowania jest stworzone z myślą o inwestorach projektantach i wykonawcach a także z myślą podniesienia standardów budowanych budynków.

System SOLBET Perfekt tworzą:

 • bloczki SOLBET IDEAL – bloczki dedykowane do budowy ścian jednowarstwowych

 • bloczki Solbet OPTIMAL – bloczki do budowy ścian warstwowych, wewnętrznych nośnych i działowych

 • płytki

 • kształtki U

 • zaprawy (cienkowarstwowa i zwykła)

 • tynki (mineralne, cementowo-wapienne i modyfikowane)

 • zaprawy klejowe do systemów dociepleń

 • kleje do płytek ceramicznych i terakoty

 • podkład betonowy

 • emulsje gruntujące

 • narzędzia ręczne do murowania

 • elementy uzupełniające do konstrukcji ścian


Perfekcyjne dopasowania produktów i pełna systemowa oferta ułatwia inwestorom wybór materiałów, usprawnia projektowanie oraz uproszcza wykonawstwo. To również gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników budowy. Dzięki temu budowanie w Systemie SOLBET Perfekt jest prostsze, projektowanie ułatwione a wybudowany budynek trwały i energooszczędny.

Strona kojarzona z: ceramika bielsko, farby bielsko, market art, marketbud